Показват се публикациите с етикет Activision. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет Activision. Показване на всички публикации

сряда, 1 май 2013 г.

Activision обявиха Call of Duty: Ghosts

Вече е официално, на бял свят (ако не се случи нещо) ще излезе Call of Duty: Ghosts! Ще можем да видим играта на 21 Май 2013, по време на Xbox Reveal, а официална дата така и не се споменава.

събота, 14 април 2012 г.

Prototype 2 готин TV Spot!

Хората от Activision пуснаха в интернет ето този невероятен TV Spot на Prototype 2:

петък, 24 февруари 2012 г.

Играта The Amazing Spider-man идва през Юни!


Днес Activision потвърдиха, че последната Spider-man игра - The Amazing Spider-man, ще се появи на 26 Юни тази година.

Играта ще можете да играете на PS3, Nintendo 3DS, Xbox360, Nintendo Wii и Nintendo DS. Веднага ми прави впечатление отсъствието на PC-то, както и наличието на Nintendo DS(старата портативна конзола на Nintendo). Явно от Activision са решили, че игрите за Nintendo се продават най-много....

От IGN пък ни показват трейлър с един от злодеите - Rhino! Ето го видеото:


Лично на мен играта ми прилича на The Ultimate Spider-man, и лично мое мнение е, че играта ще е 100% копие на The Ultimate Spider-man, само че Amazing-a ще е с по-добра графика.

от gameinformer.com

понеделник, 20 февруари 2012 г.

Call of Duty ще излезе за PS Vita тази есен.

Днес Guy Longworth(вице президента на Playstation) обяви в своето интервю за Game Trailer, че тази есен за новата портативна конзола на Sony, ще излезе Call Of Duty игра.

Предполагам се чудите "Как ще е пълното име на играта? Ще има ли някаква връзка с миналите истории?", еми уви, но все още нищо не се знае по тези въпроси и въобще по всички останали въпроси, които си задавате. Ще очаквам повече информация от Activision.

Интересно е, че Activision имат обявена Call of Duty игра за края на годината, която се очаква да е Call of Duty: Black Ops 2! Може би ще видим тази игра за PS Vita.....

To Be Continued...........

петък, 10 февруари 2012 г.

Diablo III ще излизе пре Q2!


Вчера от Activision обявиха, че няма да може Diablo III да се появи на пазара през ранната 2012 година! Все пак ако вярваме на думите на Activision, няма да чакаме дълго, защото те обявиха, че играта ще се появи през 2-рата четвърт на 2012 година. Сиреч от Април до Юни!